Jiří Jarolím
Abstrakce
Id: 254719
malba/plátno, rozměr 61 x 44 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozené olištování
zobrazeno: 1157x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 300 Kč