Jiří John
Bez názvu
Id: 250813
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 7326x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 000 Kč