Jiří John
Kompozice
Id: 257505
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 24 cm, neznačeno, na zadní straně pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 8468x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 500 Kč