Jiří John
Poupě
Id: 431902
suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 65 x 49 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, jemně zažloutlý papír, publikováno v knize Máchovské variace, Josef Hora (1968)
zobrazeno: 2201x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 51