Jiří Kaloč
Sváteční krajina
Id: 499302
akryl/sololit, rozměr 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, na několika místech potřísněná malba, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 5040x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 73