Jiří Kalousek
Evino jablko
Id: 358515
olej/plátno, rozměr 55 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole popsáno, oděrky na rámu
zobrazeno: 6277x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 105