Jiří Kaucký
Jindřichův Hradec
Id: 426302
olej/plátno, rozměr 36 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1472x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 070 Kč