Jiří Kayser
Zátiší s houslemi
Id: 50505
olej/plátno, rozměr 66 x 54 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2360x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 410 Kč