Jiří Kolář
Hiršal/Grögerová
Id: 18723
litografie/papír, velikost tisku 43,5 x 32 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole popis, litografie pochází z "edice boczkowski kassel", volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2798x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 600 Kč