Jiří Kolář
Jablko
Id: 290507
koláž/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1942x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč