Jiří Kolář
Jízdní řád
Id: 491101
serigrafie/papír, rozměr 95 x 68 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno antireflexním sklem, rámováno
zobrazeno: 1754x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 100 Kč