Jiří Kolář
Motýli
Id: 58607
litografie/papír, velikost listu 78 x 67 cm, nesignováno, volně loženo, nerámováno, papír drobně poškozen
zobrazeno: 2915x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč