Jiří Kolář
Novoročenka z Paříže
Id: 193805
koláž s výměnnými listy, rozměr 32,5 x 24,5 cm, signováno na zadní straně, P.F. ´91, popis, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění
zobrazeno: 1789x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč