Jiří Kolář
Pohlednice (koláž)
Id: 193804
koláž, rozměr 10 x 14,5 cm, signováno na zadní straně, volně loženo, nerámováno, velmi vzácně se vyskytující osobní korespondence viz zadní strana, z pozůstalosti významných teoretiků umění
zobrazeno: 1857x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč