Jiří Kolář
Portrét
Id: 429004
roláž/papír, rozměr ve výřezu 26 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1902x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 900 Kč