Jiří Kolář
Rozmarná dívka
Id: 534001
koláž/papír, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, vloženo do boxu z plexiskla, popsáno na zadní straně (vznik 1973)
zobrazeno: 461x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
16 000 Kč
2024,12-1,03,20,23,00
minimální příhoz 500 Kč