Jiří Kolář
Setkání
Id: 534002
koláž/papír, rozměr 38 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, vloženo do boxu z plexiskla, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 105x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
10 000 Kč
2024,12-1,03,20,25,00
minimální příhoz 500 Kč