Čas na serveru 12:46:12

Jiří Kolář
Setkání

Id: 534002

Setkání

  •  / Setkání / Jiří Kolář
  •  / Setkání / Jiří Kolář
  •  / Setkání / Jiří Kolář
  •  / Setkání / Jiří Kolář
  •  / Setkání / Jiří Kolář

koláž/papír, rozměr 38 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, vloženo do boxu z plexiskla, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 105x

Vyvolávací cena:

10 000

2024,12-1,03,20,25,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu