Jiří Lacina
Brána světla
Id: 2336
akryl/plátno, rozměr 88 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, získáno přímo z dědictví autora, původní stav
zobrazeno: 3009x
Vyvolávací cena:
13 000 Kč
71 111 Kč