Jiří Lacina
Deštivé mraky
Id: 39301
akryl/sololit, rozměr 100 x 140 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, autorsky olištováno, původní velmi dobrý stav
zobrazeno: 2374x
Vyvolávací cena:
17 500 Kč
32 500 Kč