Jiří Lacina
Obydlí
Id: 157404
kolorovaný dřevořez/papír, rozměr listu 70 x 51,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, zaskleno, kovový rám
zobrazeno: 1393x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 100 Kč