Jiří Lacina
Prameny
Id: 157408
malba/sololit, rozměr 122 x 80 cm, signováno uprostřed dole, datováno,, autorsky olištováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1719x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč