Jiří Lacina
Tyrkys
Id: 71005
malba/sololit, rozměr 80 x 122 cm, signováno vpravo dole, datováno 97, autorsky olištováno, lokálně poškozená malba, původní stav, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 2380x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
13 000 Kč