Jiří Laštovička
Marné počínání
Id: 1614
porcelánový reliéf, velikost objektu včetně rámu 56 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, vsazeno do kovového rámu, mírně poškozeno, praskliny na porcelánu, původní stav
zobrazeno: 2460x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
3.12.2014, 22:09:00
3.12.2014 | 20:25 | 2 800 Kč |