Jiří Lochman
Čas a prostor
Id: 87101
olej/karton, rozměr 33 x 24 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, rámováno, původní stav
zobrazeno: 4591x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 100 Kč