Jiří Máška
Enlil spustil potopu světa
Id: 289001
kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 70 x 70 cm, značeno vlevo dole, olištováno, na zadní straně popsáno a datováno
zobrazeno: 25514x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 500 Kč