Jiří Máška
Paul Cezanne a jeho sny
Id: 309201
olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, olištováno
zobrazeno: 24995x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 500 Kč