Jiří Matějka
Krásná Hora
Id: 166610
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno a popsáno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2342x
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 600 Kč