Jiří Mocek
Hnízdečko
Id: 1191
olej/lepenka, rozměr 18,5 x 14,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 74, původní stav
zobrazeno: 2213x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
22.7.2014, 20:20:00
22.7.2014 | 20:02 | 2 200 Kč |