Jiří Mocek
Koleje
Id: 14701
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 07, obraz i rám v původním dobrém stavu
zobrazeno: 2411x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
8 500 Kč
18.1.2016, 22:15:00
18.1.2016 | 21:14 | 8 500 Kč |