Jiří Mocek
Ležící
Id: 469301
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1054x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
25 000 Kč