Jiří Mocek
Na rohu
Id: 608
olej/plátno, rozměr plátna 47 x 60 cm, signováno vpravo dole s popisem, na obrazu drobné kapky cizí barvy, původní stav
zobrazeno: 2434x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
17.10.2013, 20:15:00
16.10.2013 | 20:20 | 5 500 Kč |