Jiří Mocek
Touha
Id: 2051
olej/plátno, rozměr plátna 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, nerámováno, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora
zobrazeno: 2116x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
10 000 Kč