Jiří Mocek
V trávě I.
Id: 1731
olej/plátno, rozměr plátna 75 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 06, autorsky rámováno, původní velmi dobrý stav, získáno přímo od autora
zobrazeno: 2983x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
29 000 Kč