Jiří Mocek
Vanitas III.
Id: 326101
olej/plátno, rozměr 79 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, autorsky popsáno na zadní straně
zobrazeno: 2704x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 58