Jiří Mocek
Vchod
Id: 552
kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno ´84 s věnováním, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2201x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
14.10.2013, 21:50:00
14.10.2013 | 15:52 | 1 500 Kč |