Jiří Načeradský
Atlet
Id: 203006
kombinovaná technika/papír, rozměr 69 x 99 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, olištováno
zobrazeno: 1427x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 050 Kč