Jiří Načeradský
Běžec
Id: 193622
kombinovaná technika/lepenka, rozměr listu 41,5 x 60,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1442x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 499 Kč