Jiří Načeradský
Dva domy na louce
Id: 521410
akryl/plátno, rozměr 82 x 116 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, vznik 1983
zobrazeno: 8965x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
105 000 Kč
Příhozy: 87