Jiří Načeradský
Jaro
Id: 236802
olej/plátno, rozměr 103 x 140 cm, značeno vpravo dole, datováno, popsáno na zadní straně. olištováno, publikováno: Načeradský ve sbírce Ivana Melicherčíka, vystavováno např.: Galerie Umění 2013, Považská galéria umenia v Žiline 2013, Danubiana 2014
zobrazeno: 5740x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
83 000 Kč
Příhozy: 69