Jiří Načeradský
Ležící
Id: 349006
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr malby 41,5 x 59 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1552x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 200 Kč