Jiří Načeradský
Milenci
Id: 53801
kombinovaná technika/papír, velikost listu 58 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 93, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1727x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč