Jiří Načeradský
Muž
Id: 132123
olej/plátno, rozměr 299 x 204 cm, signováno uprostřed dole, datováno 10. 10. 93, odborně čištěno a vypnuto, nerámováno, velmi dobrý stav, zcela ojedinělý rozměr
zobrazeno: 9819x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
82 000 Kč
Příhozy: 75