Jiří Načeradský
Mužský akt
Id: 429104
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 647x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
24 600 Kč