Jiří Načeradský
Návštěva z vesmíru
Id: 262102
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1429x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 200 Kč