Jiří Načeradský
Nezbedníček
Id: 447001
olej/plátno, rozměr 27,8 x 25,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, nerámováno, barva na pravé straně mírně popraskaná (viz foto)
zobrazeno: 573x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 100 Kč