Jiří Načeradský
Postava muže
Id: 188205
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 39,5 x 52,5 cm, signováno dvakrát ve spodní části včetně datace, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1909x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 001 Kč