Jiří Načeradský
Postavy
Id: 491317
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 561x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 600 Kč