Jiří Načeradský
Skupina
Id: 71701
tempera/papír, velikost malby 43 x 60,8 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3116x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 100 Kč