Jiří Načeradský
Tanec
Id: 315301
malba/sololit, rozměr 73 x 107 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
zobrazeno: 6071x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 49