Čas na serveru 02:22:43

Jiří Načeradský
Udivené Venuše

Id: 510503

Udivené Venuše

  •  / Udivené Venuše / Jiří Načeradský

tempera/papír, rozměr listu 42 x 59 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 318x

Vyvolávací cena:

4 799